2016

Міжнародні освітні виставки

Лише цільова аудиторія відвідувачів, для кожного учасника передбачена рекламна кампанія, що включає в себе розповідь про заклад на нашому порталі, соціальних мережах та на всіх рекламних носіях.

Кожен учасник виставки має можливість розповісти про себе якомога повну інформацію, розмістити її на стенді та поліграфічній продукції. Ми проводимо освітні виставки по всій країні, та найбільшу цікавість поки що виявив центральний регіон країни, де висока відвідуваність подій такого формату.

Освітня виставка – це можливість привернути увагу до вашого ВНЗ, розповісти про найцікавіші спеціальності та зачепити аудиторію чимось цікавим.

Часті питання:

Ви можете заповнити анкету, або зателефонувати за номером +38 (068) 618-98-11, щоб дізнатися деталі.

Два рази на рік у центральному регіоні країни. На початку навчального року та на початку нового року.

Восени – це спілкування з абітурієнтами наступного року, яким потрібна більш контретна інформація: які ЗНО треба здавати та який конкурс на які спеціальності.

У березневих подіях більшість – це учні 9-10 класів, що обираюсь саме майбутню професію, тому акцент варто робити на емоційну складову презентації закладу. Тому лютнево-березневі виставки відрізняються включенням ігрових процесів.

Вартість участі треба дізнаватись окремо. Кожного разу ми пропонуємо велику кількість додаткових послуг, таких як докладати на семінарі, або емоційна презентація для ВНЗ. Тому варто підписатись на наші новини, щоб отримувати розсилку з актуальними цінами та пропозиціями щоразу.

Відвідайте нашу наступну виставку!

Подайте заяву на участь прямо зараз, не відкладайте на останній момент. Вона вже у березні 2018 року!

Дуже вдячна за те, що в Дніпропетровську проводяться подібні виставки, і, послухавши представників різних університетів, я вже маю більш чітке уявлення про своє майбутнє.

Ольга М.
Посетитель выставки 2016 года

Хочете прийняти участь у міжнародній виставці?