Онлайн реклама

Ви ще не працюєте в онлайні з Вашою публікою?  У вас незручний сайт, на якому ніхто нічого не може знайти, чи ви не вмієте з ним працювати? В соціальних мережах Ваші сторінки створені самими студентами?

Ці помилки допускають 99% наших українських навчальних закладів. І платять за це велику ціну – це неможливість працювати зі своєю аудиторією, недоступність та бюрократичність в здобутті будь-якої інформації.

Наша команда створить для Вас чудовий продукт, або візьметься за ведення публічного життя ВНЗ, щоб полегшити всі питання для Вас.

Що саме ми робимо?

Розробка адаптивних
зручних сайтів
Індивідуальна
розробка медіаплану
Планування і ведення
рекламних кампаній
Робота з сайтом,
наповнення контентом
Оптимальна
витрата бюджету
Контекстна реклама
в пошукових системах
Соціальні мережі
Електронні розсилки
медійна реклама

Часті питання

Ми разом з Вами пропрацьовуємо всі сфери в яких не задіяний ваш заклад. Створюємо план для Вашої подальшої роботи, або робимо далі все самостійно. Ми просуваємо ваші заходи, дні відчинених дверей, факультети та студ. містечко, щоб кожен майбутній студент відчув себе частиною великого освітнього свята ще до того, як вступить до ВНЗ.

Залишити питання або заявку:

Відвідайте нашу наступну виставку!

Подайте заяву на участь прямо зараз, не відкладайте на останній момент. Вона вже у березні 2018 року!

Дуже вдячна за те, що в Дніпропетровську проводяться подібні виставки, і, послухавши представників різних університетів, я вже маю більш чітке уявлення про своє майбутнє.

Ольга М.
Посетитель выставки 2016 года